Katselet mobiililaitteille optimoitua versiota, mutta et näytä käyttävän mobiililaitetta. Klikkaa tästä jos haluat siirtyä normaalille sivustolle.
 

Hallituksen jäsenet


Katrina Kaukomaa  pj   
(Hjalmar)

katrina.kaukomaa@gmail.com

Kirsti (Nalle) Bitter       
(Lilli)

nalle.bitter@gmail.com

Liisa Cleveland   
(Napoleon)

cleveland.liisa@gmail.com

Liisa Hellevuo         
(Karolina)

liisa.hellevuo@gmail.com

Janne Karhunmaa       
(Flora)

janne.karhunmaa@gmail.com

Tiina Schreck vara pj  
(Theodor)

tiina.schreck@schreck.fi

Hannu Schreck   
(Hjalmar)

schreck.hannu@gmail.com

Elisa Harju          
(Karolina)

elisa.harju@turva.fi


Tapani Voionmaa     
(Flora)

tapani@voionmaa.fi

Kim Zilliacus  sihteeri                  
(Ismael)

kim.zilliacus@gmail.com


Ota yhteyttä!

Yhteystietomake "Liity sukuseuraan" sivulla tai laita sähköpostia kenelle tahansa meistä.





  näytä normaaliversio » Ylös